Apie mane

Mano tikslas – padėti žmonėms atrasti gyvenimo laimę, sveikatą ir būti sėkmingais

Sveiki, esu Rasa Mažionienė, gimiau ir augau Klaipėdoje Romualdo-Antano Karoso ir Aldonos Karosienės šeimoje. Aš labai didžiuojuosi savo tėvais.

Kadangi ankstyvoje vaikystėje mane užklupo rimtos sveikatos problemos, nenuilstančių tėvų dėka teko dalyvauti daugelyje pokalbių su netradicinės medicinos atstovais. Taip į mano gyvenimą atėjo būties filosofija.

Mano galvoje sukosi egzistenciniai klausimai ir žmogaus būtis palaipsniui tapo viena patraukliausių temų. Visą vaikystę praleidau ligoninėse, kuriose turėjau daug laiko klausti savęs kodėl aš? Ko galiu išmokti šioje situacijoje? Daug ieškojau ir tiek pat klydau. Žinoma, laikas praleistas ligoninėse buvo ypač sunkus, tačiau suformavo mane tokią kokia esu dabar: jautrią, jausmingą, veržlią, optimistišką, drąsią ir atsidavusią Dievo vedimui.

 

Jau 17 metų dirbu taikydama kūno terapijos principus, o 12 iš jų – konkrečiai B. E. S. T. Iš man žinomų ji geriausiai sprendžia kūno sąmoningumo ir sveikatinimo klausimus. Nuo 2018 metų savo žiniomis dalinuosi skaitydama paskaitas. Šiuo metu gyvenu ir dirbu Vilniuje.

Labai rekomenduoju! Po susitikimo esu stipresnė, nuovokesnė ir atidesnė sau, savo poreikiams ir pareigoms! Rasa meistriškai padėjo atpažinti dabartines gyvenimo situacijos kliuvinius, padėjo atsikratyti įtampų. Dievo dovana susitikti su Rasa!

– Diana Kestanavičiūtė

Pasiekimai

2021 m.

Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos narė.

2020 m.

Knygos „Kūno terapija mano gyvenime“ autorė.
Kūno psichoterapijos diplomas (96 a.v.) Nr. 47/11. Praktinės psichologijos institutas „Imaton“.

2019 m.

ThetaHealing Institute of Knowledge. ThetaHealing Basic DNA, kurso vadovė Marija Milani (Baltarusija).

2013 – 2017 m.

Akademinės krypties osteopatijos mokykla ШАНО (Ukraina).

2019 m.

ThetaHealing Institute of Knowledge. ThetaHealing Basic DNA, kurso vadovė Marija Milani (Baltarusija).

2016 m.

Bioenergosisteminės terapijos - sisteminio masažo "BEST" meistrės kvalifikacija (autorinė V.Bogdanovič mokykla "Себе и людям" Rusija).

2016 m.

REIK - raumeninės, energinės ir informacinės korekcijos - masažo (sukurto remiantis autorine E.Zujev metodika BEST) meistrės kvalifikacija. (O.Nefedovos Profesionalaus paruošimo ir praktinio gydymo centras, Rusija).

2010 – 2012 m.

Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas (Hepi).
Egzistencinė terapija.

2008 m.

Šv. Kazimiero ordino narė. Rejestro Nr. 146.

2004 m.

Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centre suteikta teisė dirbti masažuotoja, k. p. Nr. K-40303; diplomas Nr.B008768. Masažuotojo spaudo Nr. MS003595.

1989 – 1991 m.

Klaipėdos aukštesnioji medicinos mokykla – medicinos sesers diplomas.

Įgytos žinios

Visuomeninė veikla

Vivere
bonum
faciendo

Esu Šv. Kazimiero ordino tikroji narė.

Pasaulietinis Šv. Kazimiero ordinas įkurtas Lietuvos kilmingų giminių palikuonių, kuriems vadovavo visuomenės ir kultūros veikėjas Edvardas Jonas Eismontas. Ordinas pavadintas Šv. Kazimiero vardu, siekiant pagerbti Gediminaičių dinastijos karalaitį Kazimierą ir kilnius jo idealus.

Ordino tikslai ir uždaviniai:
• Vadovaujantis griežtais dorovės, kilnumo ir garbės principais, aktyviai dalyvauti visuomeninėje, švietėjiškoje, kultūrinėje, labdaringoje ir globėjiškoje veikloje.
• Rodant gerą pavyzdį, dalyvauti jaunimo auklėjime ir ugdyme.
• Ordino veikla vadovaujasi obalsiu – Vivere bonum faciendo (Gyventi, darant gera).

Laimės Kamertonas

Laimės Kamertonas – Rasos Mažionienės projektas, kurio tikslas padėti žmonėms atrasti gyvenimo laimę, sveikatą ir būti sėkmingais.