Naujausi blogo įrašai

Jei mes kažkam norime pasakyti ne, bet pasakome taip, mes sau pasakome ne ir mūsų gyvenimas nebetenka prasmės

2023-01-17

Svarbu būti sąžiningiems su savimi, atleisti sau už netinkamus emocijų reiškimo būdus. Nebijoti savo emocijų, o mokintis jas reikšti socialiai priimtinu būdu.

Skaityti daugiau »

Kaip kinta blokai mūsų kūne?

2022-01-20

Iš pradžių tai lyg svetimkūnė struktūra. Mes jaučiame diskomfortą, spazmą arba skausmą, aiškiai skiriame bloko ribas ir pajėgiame jį apibūdinti. Pavyzdžiui, kaip akmenį, leduką, vinį, peilį, grąžtą, pagalį, šaką. 

Skaityti daugiau »
Asmeniniu dziaugsmu biblioteka

Asmeninių džiaugsmų biblioteka

2021-12-01

Dienoraščius rašantys žmonės vienu metu aprašo visus dienos  įvykius kartu su negatyviomis emocijomis. Tokiu būdu išsikrauna, nusimeta naštą. Tačiau dienoraščio principu aprašant tik teigiamas patirtis,  galime susikurti asmeninių džiaugsmų biblioteką.

Skaityti daugiau »

Trys esminiai dalykai vidinei pilnatvei, laimei ir sėkmei

2021-06-02

Interviu metu man buvo užduotas klausimas apie esminius dalykus, kuriuos norėčiau, kad kiekvienas žmogus šioje žemėje žinotų, jais vadovautųsi gyvenime, jų mokytų savo vaikus.

Skaityti daugiau »

Žema savivertė ir nepasitikėjimas savimi. Ką turėtume žinoti?

2021-05-17

Savivertė – žmogaus vidinis turinys, paremtas jo paties vertybėmis. Pasitikėjimas savimi – gebėjimas, remiantis savo saviverte, įveikti baimes ir eiti išsikelto tikslo link.

Skaityti daugiau »
Meditacija Laivas

Meditacija „Išvykstantis laivas“

2021-04-05

Savo greitosios savipagalbos vaistinėlėje verta turėti kelis pratimus, kurie padės atgauti pusiausvyrą, vidinę ramybę, suteiks stiprybės.

Skaityti daugiau »

Išėjimas iš užburto rato

2021-01-27

Dažnai akcentuoju, kad veikiant vieną kūną, galimą daryti įtaką visiems kitiems mūsų kūnams. Kadangi keičiant mintis, kinta emocijos ir veiksmai; koncentruojantis į tam tikras emocijas pradeda kisti veiksmai ir mintys; atliekant naujus veiksmus, kinta mintys ir emocijos.

Skaityti daugiau »
Vaiko kūno priėmimas priklauso nuo tėvų santykių į save

Kaip vaikas priima savo kūną, priklauso nuo tėvų požiūrio į save

2020-12-16

Labai svarbu, kokius jausmus transliuojame savo vaikams. Suaugusieji dažniausiai atžalas vertina per savo požiūrio prizmę.

Skaityti daugiau »
Viskas, kas atsispindi kūne, turi giluminių priežasčių

Viskas, kas atsispindi kūne, turi giluminių priežasčių

2020-11-22

Kūne esančios įtampos byloja apie konfliktą tarp to, kaip jaučiamės, ir to, kaip gyvename. Tarp to, ką jaučiame ir ką apie savo jausmus galvojame.

Skaityti daugiau »
Kūno terapija mano gyvenime, pratimo iš knygos pristatymas

Mokykimės svajoti: norų sąrašas

2020-11-16

Dėl daug metų besitęsiančių sunkumų ir išbandymų daugelis nustojame svajoti, pamiršdami, kad svajonė – tai bilietas į ateitį. Kokią ateitį matysime, tokią dabartį turėsime, nes dabartis yra tik kelias į ateitį.

Skaityti daugiau »

Laimės Kamertonas

Laimės Kamertonas – Rasos Mažionienės projektas, kurio tikslas padėti žmonėms atrasti gyvenimo laimę, sveikatą ir būti sėkmingais.