Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Dvasinis stuburas – Online

2020-05-18 | 18:0020:00

Dvasinis stuburas

Daugeliui ne kartą teko girdėti terminą – dvasinis stuburas. Dažnai žmonėms tai asocijuojasi su šviesa, ateinančia iš viršaus ir užpildančia stuburo kanalą bei suteikiančia vidinio stabilumo jausmą, vidinės šerdės ir įsižeminimo pojūtį.

Aš siūlau dvasinį stuburą analizuoti kaip meilės hierarchinę sistemą, kurios visos sudedamosios dalys yra glaudžiai persipynusios.

Gyvas žmogus ne tas, kuris juda ir atlieka reikiamas funkcijas, o tas iš kurio trykšta energija ir džiaugsmas. Jis tampa gyvybės šaltiniu kiekvienam šalia esančiam. Su tokiu žmogumi įdomu gyventi, draugauti, jį pažinti.
Ką turėtumėte žinoti, kad taptumėte vienas iš jų? Apie tai smulkiai aptarsime paskaitoje.

Paskaitos metu sužinosite:

  • Psichosomatinę stuburo problemų kilmę.
  • Noro susiformavimo mechanizmą.
  • Kur gauti jėgų realizuotis.
  • Kur slypi nepriklausomybė ir pasitikėjimas savimi.
  • Kas yra tikroji laimė.

Paskaita skirta:

  • Kiekvienam, kuris nori pasigilinti į žmogaus egzistenciją.
  • Kiekvienam, kuris nori sužinoti kas yra tikroji laimė, kas svarbiausia kuriant harmoningus santykius ir kaip būti autoritetais savo vaikams.
  • Kiekvienam, kuris nori išsiaiškinti žmogaus psichosomatinę stuburo problemų kilmę.

Jei tu esi pasiryžęs/ pasiryžusi rimtoms permainoms savo gyvenime, aš mielai pasidalinsiu su tavimi savo įžvalgomis ir atsakysiu į iškilusius klausimus paskaitos temos rėmuose.

Rasa Mažionienė – medikė, kūno terapeutė, B.E.S.T. (Bioenergosisteminė terapija) meistrė, lektorė, „Žmogaus pažinimo centro VAISKA“ įkūrėja. Pati save išsigydžiusi, tuomet kai visi medikai jau buvo nurašę. Rasos Mažionienės vaikystė prabėgo su nepakenčiamu fiziniu skausmu. Tačiau lūžis įvyko tik tuomet kai moteris patyrė akistatą su mirtimi. ,,Visos ligos susijusios su emocijomis‘‘, – dabar tikina žinoma kūno sveikatinimo specialistė, atradusi auksinį raktelį į sveikatos lobyną.

Laida per LRT su Rasa.

DATA: 2020.05.18 (pirmadienį)

LAIKAS: 18 – 20 val. + klausimai atsakymai

KAINA: 20 Eur už vieną pakaitą, dalyvaujant ir gegužės 13 d. renginyje – 30 Eur už abi paskaitas. Į kainą įeina ir paskaitų įrašai, kuriuos galėsite peržiūrėti dar savaitę per privatų Yutube kanalą (jei negalėsite kurioje nors paskaitoje dalyvauti, atsiųsime įrašo nuorodą).

VIETA: Online, paskaita vyks per zoom programėlę. prisijungimas bus atsiųstas kelios valandos prieš paskaitą, kad nepasimestų. Todėl rekomenduojame atsisiųsti programėlę iš anskto, kad nekiltų nesklandumų prieš pat paskaitą.

BILIETAI: įsigyti čia.
Jei reikia pagalbos dėl parsisiuntimo zoom programėlės, parašykite juste.navalinske@gmail.com

Informacija

Data:
2020-05-18
Laikas:
18:00 – 20:00
https://forms.gle/QFbBPSPnKgNa7Pd17

Vieta

Online
Lietuva