Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Žema savivertė ir ligos. Kaip tai susiję ir kaip tai spręsti?

13 gegužės | 19:0021:00

Žema savivertė ir ligos. Kaip tai susiję ir kaip tai spręsti?

 

Ar pažįstate žmonių, kurie visą laiką serga prieš svarbų įvykį, susitikimą ar pranešimą? O gal taip nutinka jums? Kai tik artėja svarbi diena jums staiga pakyla temperatūra, peršalate, ar tiesiog silpnai jaučiatės. Gali būti, kad to priežastys slypi jūsų viduje.

Visos mūsų vidinės būsenos, ypač tos, kurios susijusios su bet kokiais savęs apribojimais, nepasitikėjimu, daro įtaką mūsų sveikatai.
Savivertės poveikį sveikatai galima suskirstyti į dvi grupes: procesus, susijusius su elgesiu, ir procesus, susijusius su nesaugaus, nepasitikinčio savimi žmogaus emociniu fonu.
Pavyzdžiui, jei žmogus nėra pasirengęs situacijai, kurioje gali padaryti klaidą, arba nėra pasirengęs kritikai – jis ne tik nėra emociškai tikras savimi, bet netiki ir savo fizinėmis jėgomis.
Tarp šių procesų ir sveikatos galima nubrėžti paralelę. Asmuo, kuris atsisako savarankiškai priimti sprendimus, tai yra, iš tikrųjų, atsisako prisiimti atsakomybę, pradeda mažiau rūpintis savo sveikata ir paprastai pradeda rūpintis savimi tik tada, kai jau tikrai pasijaučia blogai.
Tad labai svarbu ne tik gydyti kylančias ligas, bet ir suprasti, kodėl jomis susergame. Apie tai šiame Rasos Mažionienės seminarų cikle.

 

Seminarų ciklo metu kalbėsime:

• Kas yra laimingas žmogus ir kaip juo tampama?
• Kur slypi nepriklausomybė ir pasitikėjimas savimi?
• Iš kur gauti jėgų gyventi pilnavertį gyvenimą?
• Kokios savivertės stokos pasekmės sveikatai?
• Kaip įtampos verčia mus jaustis gyvenimo aukomis?
• Kaip sau padėti?

 

Kaip tai vyks?

Seminarų ciklo metu gausite tiek praktinių užduočių, tiek teorinės medžiagos.
Taip pat aptarsime psichologinių įtampų poveikį sveikatai.

 

Kam skiriama?
Seminarų ciklas yra jums, jeigu nuolat patiriate įvairių susirgimų dėl neaiškių priežasčių. Taip pat, jeigu susergate “pačiu blogiausiu laiku”, t.y. prieš kokius nors svarbius įvykius. Arba jeigu sprendimų priėmimas jums sukelia labai daug streso ir neigiamų emocijų.

 

BILIETAI

Vieta

Online
Lietuva

Organizatorius

Aš ir psichologija
View Organizatorius Website

Parašykite komentarą