Rezonansinės patyriminės kelionės

Kelionės, kurių metu suprasite savyje esančias problemas bei rasite jų sprendimo būdą

Jėgos vietų sąvoką išpopuliarino rašytojas Carlosas Castaneda. Būnant jose svarbi informacija iš pasąmonės perkeliama į sąmonę ir žmogus ima suprasti, kas teisinga, o kas ne ir kaip jam reikia elgtis. Tada žmogaus gyvenime prasideda pokyčiai.

Dažniausiai mūsų lankomos jėgos vietos yra piligriminiai keliai. Jeigu mąstote, kad kažką reiktų daryti, bet nežinote ką, tai jėgos vietose tikėtina gausite reikiamų žinių, nors ir nesuprasite, kaip tie suvokimai atsiranda.

Kelionės-seminaro metu kiekvienas dalyvis asmeniškai apmokomas kaip rezonanso metodu elgtis jėgos vietose.

Rezonansinio metodo praktikos autorius yra Rusijos parapsichologijos instituto įkūrėjas, biodinaminės laboratorijos vadovas Sankt Peterburgo technikos universitete, taikomosios parapsichologijos asociacijos prezidentas V. B. Poliakov (1938-1996).

Rezonansinio metodo pagalba yra sąveikaujama su pasirinktu objektu, giliai pasineriant į tyrinėjamo objekto informacinę erdvę; tai darbas su mus supančios informacinės erdvės lygmenimis, jausmais ir emocijomis bei subtilių vidinių būsenų pasauliu.

 

Metodo taikymas kasdieniame gyvenime padeda papildyti savo rutiną ryškesniais emociniais įspūdžiais. „Paaštrėja“ pojūčiai ir atsiranda galimybė savo gyvenimui suteikti naują kokybę. Šiuo metu, tai stipriausia žinoma emocinio intelekto ugdymo praktika.

Rezonanso metu tyrinėjant objektą, pradeda sutapti tyrinėjančio asmens ir tyrinėjamo objekto informacinės erdvės sluoksniai ir atitinkamas tyrinėjančio asmens jausmas ar būsena suintensyvėja.

Labai svarbu pabrėžti, kad šis metodas yra ne tik diagnostinis, bet ir korekcinis. T. y. juo galime ne tik nustatyti mumyse esančias problemas, bet ir koreguoti problemines vietas tiek savo, tiek savo giminės informacinėje erdvėje.

Kiekvienos kelionės-seminaro metu yra atliekama tiek diagnostika, tiek korekcija. Taip pat, labai svarbu išmokti ne tik atsiverti informacinei erdvei, kuri mus papildo (pozityvus rezonansas), bet ir atsiriboti nuo tos, kuri mus sekina (negatyvus rezonansas).

Rezonuodami su objektu, kurio informacinėje erdvėje nėra mumyse esančios problemos, įgyjame, patiriame sveiką, harmoningą neprobleminę būseną. Objektai yra kruopščiai parenkami pagal kelionės-seminaro temą.

Pasiruošę pokyčiams?

Jei tu esi pasiryžęs(-usi) rimtoms permainoms savo gyvenime, kviečiu susisiekti ir sužinoti artimiausias patyriminių kelionių datas.

Laimės Kamertonas

Laimės Kamertonas – Rasos Mažionienės projektas, kurio tikslas padėti žmonėms atrasti gyvenimo laimę, sveikatą ir būti sėkmingais.