Archyvai: Renginiai

Views Navigation

Renginys Views Navigation

This Month

Latest Past Renginiai

Mūsų potencialas – mūsų rankose. Nuo ko pradėti?

Online

Kiekvienam žmogui ateina laikas, kai norisi pusiausvyros tiek sieloje, tiek gyvenime. Šį klausimą galima išspręsti „sąlyginai“, suharmonizuojant visas gyvenimo sferas. Tačiau šito maža. Rezultatas būna laikinas ir veikia ribotoje erdvėje. Aš savo gyvenime taikau unikalią savianalizės metodiką „Vairalazdė“ {autorius V. Bogdanovič}. Šios technikos pagalba galima pamatyti savo gyvenimą žvelgiant į jį „iš viršaus“ ir suvokti …

Mūsų potencialas – mūsų rankose. Nuo ko pradėti? Skaityti daugiau »

€20

Psichohigiena. Kaip susitvarkyti su negatyvia aplinka? INTERNETU

Online

Specialistai pažymi, kad žmonės, kurie pasižymi gera emocine sveikata turi ir gebėjimą atsitiesti po įvairių nelaimių, traumų. Kada paskutinį kartą sustojote ir įsiklausėte į savo mintis? Ką jos sako? Ką jos reiškia? Kodėl vienokios ar kitokios mintys atsiranda? Kokią įtaką jos daro mūsų kūnui ir priimamiems sprendimams? Kaip lengviau išgyvendinti stresą iš galvos ir iš kūno? Kokius klausimus užduoti sau, kad pakeistume savo gyvenimą? Apie visa tai ir dar daugiau šiame trijų seminarų cikle.

Gyvenimas ar dekoracija

Online

Online paskaitoje šnekėsime apie tai, į ką atkreipti dėmesį kuriant savo gyvenimo viziją – analizuosime fizinius, mentalinius, emocinius, socialinius, dvasinius ir finansinius resursus.