Mano praktikoje pasitvirtino įžvalgos, kad mūsų sveikatos ir pinigų kiekis priklauso nuo gyvybinių jėgų investavimo krypties, nepriklausomai nuo to, ar mes akcentuojame tai savo gyvenime. Dalinuosi įžvalgomis apie sveiką ir turtingą žmogų.

Sveikas žmogus – turtingas žmogus

Pinigai ir sveikata yra dvi populiariausios temos šiuolaikinėje visuomenėje.

Mano praktikoje pasitvirtino įžvalgos, kad mūsų sveikatos ir pinigų kiekis priklauso nuo gyvybinių jėgų investavimo krypties, nepriklausomai nuo to, ar mes akcentuojame tai savo gyvenime. Bet kokia energija, tame tarpe kūrybinė ar piniginė, mėgsta judėjimą ir laisvę. Jeigu gyvybinę jėgą sustabdysime dėl to, kad vengiame išlaidų, neturime norų arba nedrįstame jų realizuoti dėl įvairių priežasčių, mus neišvengiamai ištiks finansinė krizė, o kūnas susirgs. Tačiau, jeigu imsimės savo norų realizacijos, sveikata ir pinigai bus neišvengiama šio proceso pasekmė. 

Suvokiant tikruosius norus ir jų siekiant, skiriasi džiaugsmo hormonai, kurie nulemia mūsų charizmatiškumą ir mes tampame sėkmingi. Sveikata yra tiesiogiai veikiama savo norų realizavimo, nes ji yra gyvenimo būdo ir mūsų minčių pasekmė, ją lemia džiaugsmo hormonų kiekis. Dvasingumas, pinigų ir sveikatos kontekste, yra tikrųjų savo norų suvokimas ir mokėjimas girdėti širdies balsą. Todėl, atsižvelgiant į mano praktikos rezultatus, kai žmogus yra dvasingas, jis būna ir sveikas, ir turtingas. Kad išmoktume kontroliuoti gyvybinių jėgų judėjimą savyje, visų pirma turime išmokti savidisciplinos.

Siūlau praktiką, kuri yra kiekvieno sėkmingo žmogaus gyvenimo dalis. 

Mokinkimės realizuoti tai, ką susiplanavome

Praktika trunka 21 dieną, jeigu tai nepereina į įprotį priverstinai ją pratęsiame dar 21 dienai. Ją darome tol, kol ji taps mūsų kasdieniniu įpročiu. Praktikos metu rašome kitos dienos planą – dienotvarkę. Pradedant nubudimo laiku, baigiant užmigimu. 

Aš skirstau dienotvarkę į 3 dalis:

  • Ką būtinai turiu padaryti? 
  • Ką turiu padaryti, bet galiu atidėti kitai dienai (savaitės planai)? 
  • Ką dar padaryčiau, jei liktų laiko?

Šių dalių nereikėtų painioti tarpusavyje. Pavyzdžiui: važiuojant atlikti būtiną užduotį, nereikėtų užsukti į banką, nes galite užtrukti ilgiau, nei planavote. 

Vakare būtina ataskaita sau: 

  • Ką padariau? (Sėkmė)
  • Ko nepadariau?
  • Kodėl nepadariau?
  • Ką galiu perkelti į kitą dieną?
  • Ko galiu atsisakyti visai, nes nebeaktualu?

Planai, kuriuos norisi išbraukti iš savo dienotvarkės, laikui bėgant padeda atskirti savo norus ir planus nuo svetimų.

Svarbu: tam, kad dienotvarkė nesukurtų griežtos struktūros pojūčio ir įtampos, laikas tarp atliekamų darbų turi būti praleistas su mėgstama muzika ar kažkuo kas suteiktų malonius pojūčius; jeigu vis dėlto kyla sudirgimas, tiesiog užsiimkite dėkingumu.

1 komentaras apie “Sveikas žmogus – turtingas žmogus”

Parašykite komentarą