Meditacija Laivas

Meditacija „Išvykstantis laivas“

Savo greitosios savipagalbos vaistinėlėje verta turėti kelis pratimus, kurie padės atgauti pusiausvyrą, vidinę ramybę, suteiks stiprybės. Dalinuosi mano mėgstamu pratimu, kuriuo su manimi pasidalino vienas iš mano dėstytojų V. Bogdanovič. Šį pratimą taip pat galite rasti mano knygoje.

Meditacija „Išvykstantis laivas“

Pratimo metu susirašykime sąrašą visų savybių, kurių norime atsikratyti (problemų, kurios mums trukdo būti savimi, kurių kyla, kai esame tarp žmonių). 

Įsivaizduokime, kaip pasiėmę šį sąrašą einame į uostamiestį. Atvykstame į uostą, apžiūrime jį, toliau žengiame krantine ir susirandame kuo didesnį laivą. Susitinkame su laivo kapitonu ir jam skaitome sąrašą dalykų, kurie turi būti pakrauti į laivą, pvz.: trys statinės pykčio, keturi konteineriai neapykantos, dvi tonos nekantrumo. Įteikiame sąrašą kapitonui ir stebime kaip visa, ką surašėme, kraunama į laivą. 

Kapitonas dar kartą perskaito sąrašą, pasitikslina ar viskas sunešta ir atiduota. Laivo išlydėjimas gali vykti džiugiai su orkestro atliekamu maršu krantinėje arba romantiškai mojuojant nosinaite. Padėkojame kapitonui ir pamojavę ranka grįžtame namo. Giliai įkvepiame, iškvepiame, atsimerkiame. Po šios meditacijos galima atlikti Saulės meditaciją, kad įvyktų užsipildymas.

Mano knygą galite įsigyti čia

Parašykite komentarą